ALIGHIERO E BOETTI (b. 1940)
Untitled
graphite and gouache on paper mounted on canvas--unframed
59 x 39 3/8in. (150 x 100cm.)
Executed circa 1986
Untitled
59 x 39 3/8in. (150 x 100cm.)
Executed circa 1986
Provenance
Pietro Sparta, Rome