Benedetto XIV, 1754, scudo per Roma, Sp. T. 165, BB; Leone XII, 1825, scudo per Bologna, Sp. T. 208, mBB; Pio VIII, 1830, scudo A. I, per Roma, M. 94, SPL; scudo, A. I, per Bologna, M. 95, MB (4)