Live Auction
Lot 459
459
Pio XII, 1948 - 58, serie complete (7); Giovanni XXIII, 1962, A. IV e Concilio, SPL/FDC (55)
Pio XII,
1948 - 58, serie complete (7); Giovanni XXIII, 1962, A. IV e Concilio, SPL/FDC (55)