Carlo Felice, 1825 - 30, serie delle monete da 50 cent. (6); 1829, 1830, 25 cent., MB/SPL; 1826, 5 cent., Mont. 138, qFDC; 3 cent., MB; 1 cent., MB; 1 cent., BB (11)