Carlo Alberto, 1846, 2 lire, Mont. 300, colpi sul bordo, qBB; 1843, 1 lira, Mont. 322, MB/BB; 1843, 50 cent., Mont. 339, raro, MB; 1833, 25 cent., Mont. 346, SPL; 1842, 5, 3 cent., MB (6)