Live Auction
Lot 766
766
Vittorio Emanuele II, 1850, 1851, 1852, 1855, 1856 ( Genova ), 20 lire, Mont. 352, 354, 356, 361, 365, BB/SPL
Vittorio Emanuele II,
1850, 1851, 1852, 1855, 1856 ( Genova ), 20 lire, Mont. 352, 354, 356, 361, 365, BB/SPL