Charles Sims, R.A.
'Invocation'
watercolour, gouache and pencil
14½ x 10¾in. (36.7 x 27.2cm.)
'Invocation'
14½ x 10¾in. (36.7 x 27.2cm.)
Provenance
Matthews & Brooke, Bradford