James Lloyd
Furry Animal
signed, gouache
9½ x 13in. (24 x 33cm.)
Executed in 1966
Furry Animal
signed, gouache
9½ x 13in. (24 x 33cm.)
Executed in 1966
Provenance
Portal Gallery, London