Deux personnages
Bengt Lindström (b. 1925)
Deux personnages
signed lower right Lindstrom
gouache on paper
75 x 53 cm
Executed in 1974
Deux personnages
signed lower right Lindstrom
gouache on paper
75 x 53 cm
Executed in 1974
Provenance
New Style Gallery, The Hague