Anton Rooskens (1906-1976)

Untitled

Anton Rooskens (1906-1976)
Untitled
signed lower left Rooskens
gouache on paper
10 x 18in. (26 x 46.5cm.)
Provenance
Clifton Fine Art, London

More from 20th Century Art