MIMMO PALADINO (b. 1948)

MIMMO PALADINO (b. 1948)

Untitled

signed and dated Mimmo Paladino 78 on the reverse--watercolor and gouache on paper
8½ x 14in. (21.6 x 35.6cm.)
Provenance
Annina Nosei Gallery, New York