MARIO CARREÑO
Composición
signed and dated Carreño 52 lower left--gouache on paper
23¼ x 15 1/8in. (59.1 x 38.5cm.)
Painted in 1952
Composición
Painted in 1952
Provenance
Private collection, Miami