Eraclio, 610 - 641, exagramma, Sear 795, raro, BB; Basilio I, 867 - 886, miliarense, S. 1708, BB/qSPL; Costantino VII e Romano I, 920 - 944, miliarense, S. 1757, BB; Niceforo II, 963 - 969, miliarense, S. 1781, qSPL (4)