Live Auction
Lot 412
412
Napoli, Francesco I, 1825, 1826, piastre, MB; Ferdinando II, 1876 - 56, piastre (6), BB/SPL (8)
Napoli,
Francesco I, 1825, 1826, piastre, MB;
Ferdinando II,
1876 - 56, piastre (6), BB/SPL (8)