Live Auction
Lot 760
760
Carlo Alberto, 1839, 5 lire, Mont. 260, sgraffi al dritto, bella patina, SPL/qFDC
Carlo Alberto,
1839, 5 lire, Mont. 260, sgraffi al dritto, bella patina, SPL/qFDC