Eugène Brands (born 1913)
Nachtelijk
signed lower left brands, gouache on paper
34 x 46 cm
executed circa 1978
Nachtelijk
34 x 46 cm
executed circa 1978
Provenance
Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam