According to Anita Hopmans, Sluijters used the subject more than once: "Dit onderwerp ... werd meerdere keren door Sluijters getekend en geschilderd. In 1923 exposeerde hij een tekening met dit onderwerp bij de Rotterdamsche Kunstkring; een grotere uitvoering ervan is 1924 gedateerd (cf. A. Hopmans, Jan Sluijters 1881-1957, Aquarellen en tekeningen, Zwolle 1991, p. 181 (ill. of another version))
See colour illustration
See colour illustration