Jan Sluijters (1881-1957)

Jan Sluijters (1881-1957)

Nudes in a forest

signed lower left Jan Sluijters, charcoal on paper
80 x 105 cm

Executed circa 1923/24

According to Anita Hopmans, Sluijters used the subject more than once: "Dit onderwerp ... werd meerdere keren door Sluijters getekend en geschilderd. In 1923 exposeerde hij een tekening met dit onderwerp bij de Rotterdamsche Kunstkring; een kleinere uitvoering ervan is 1924 gedateerd (cf. A. Hopmans, Jan Sluijters 1881-1957, Aquarellen en tekeningen, Zwolle 1991, p. 181 (ill. of another version))

See illustration

More from Modern & Contemporary Art