Roger Hilton (1911-1975)
Untitled
gouache
10¾ x 15in. (27.5 x 38.5cm)
Untitled
gouache
10¾ x 15in. (27.5 x 38.5cm)
Provenance
Waddington Galleries, London & Montreal