Christopher Richard Wynne Nevinson
Musique de Parnasse
signed
watercolour and gouache
14 x 10in. (35.5 x 25.5cm.)
Musique de Parnasse
signed
watercolour and gouache
14 x 10in. (35.5 x 25.5cm.)
Provenance
Wigmore Art Gallery, London