Jan van Heel (1898-1990)
Spanje
signed and dated Jan van Heel 64, gouache on paper
32 x 50 cm;
and A watercolour by an unknown hand (2)
Spanje
32 x 50 cm;
Provenance
Galerie Arnaud, Paris