Sin ttulo
Fernando de Szyszlo (b.1925)
Sin ttulo
signed 'Szyszlo' lower right
gouache on paper
25 x 19.3/8in. (64.8 x 49.3cm.)
Painted ca. 1970
Sin ttulo
signed 'Szyszlo' lower right
gouache on paper
Painted ca. 1970
Provenance
Private collection, New York