Dos figuras
Francisco Toledo (b. 1940)
Dos figuras
signed 'Toledo' lower right
gouache on paper
18.7/8 x 246in. (48 x 62cm.)
Painted in 1966
Dos figuras
signed 'Toledo' lower right
gouache on paper
18.7/8 x 246in. (48 x 62cm.)
Painted in 1966
Provenance
Galleri Riis, Oslo