CARL LINER (1914 - 1997)
VAT rate at 7.5% is payable on buyer's premium.
CARL LINER (1914 - 1997)

Engadiner Landschaft, 1949

CARL LINER (1914 - 1997)
Engadiner Landschaft, 1949
unten signiert 'Liner' und datiert '49'
Oel auf Holz
43 x 29 cm
注意事項